09-7671010
דירות למכירה בכפר סבא, בתים למכירה בכפר סבא
מכירה/השכרה
יישוב
אזור / שכונה
בית ספר (בכפר סבא)
סוג הנכס
סוג הנכס
מחיר
מספר חדרים
קומה
מספר נכס
מעלית
חניה
מ. שמש
גישה לנכים
שם הסוכן
חיפוש חופשי
search
צור קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
קישורים
ניהול תהליכי מכירה
פירוט פעולות השיווק

שירות מיוחד לרוכשי נכסים

מחפש נכס יקר,


קניית דירה או בית היא בדרך כלל העיסקה הגדולה בחייו של כל אחד מאיתנו. בעיקר באזורי הביקוש כמו כפר סבא בה המחירים גבוהים.

 

  

זוג ישראלי מוכר רוכש ומוכר, בדרך כלל, עד ארבעה נכסים במשך חייו והחלטה שגויה יכולה לעלות לו ביוקר. לכן, עליו לתכנן היטב את התהליך של קניית דירה למגורים.

  

תפקידנו לחסוך לך, הלקוח שלנו, זמן וכסף במטרה לאפשר לך לבצע את אחת העסקאות הגדולות של חייך בתבונה ובנינוחות.

 

חשוב לעבור את התהליך המורכב הזה כאשר לצידך עומד יועץ מקצועי אמין ואחראי שרצונותיך וצרכיך בראש מעייניו ושידאג לשמור על האינטרסים שלך.


אנו מעמידים לרשותכם את הניסיון והידע שלנו כדי להבין מהם צרכיכם, יכולותיכם ורצונותיכם ולעזור לך לאתר את הבית המתאים ביותר עבורכם אותו תוכלו לקנות בכפר סבא.


משרדנו יעמיד לרשותכם סוכן אישי שילווה אתכם בכל התהליך. כמו כן, כל הצוות המקצועי שלנו יפעל למימוש עיסקה לקניית הבית או הדירה במהירות וביעילות.


מטרתנו - לעזור לכם לאתר במהירות וביעילות את הדירה למכירה בכפר סבא המתאימה ביותר עבורכם ולצור עבורכם את העסקה הטובה ביותר והמתאימה ביותר לצרכיכם.

במסגרת זו נבצע:

  • יחד איתכם נערוך מיפוי וניתוח מקדימים של רצונותיכם וצרכיכם, כדי שנוכל להתמקד במה שבאמת חשוב לכם באיתור הדירה שתרצו לקנות.

  • נסייע לכם בבחינת היכולות הכספיות ונוכל לסייע בהרחבתן במידת הצורך - אנו בקשר עם הבנקים המובילים למשכנתאות ולקוחותינו זוכים לשירות VIP. לא אחת - מעורבותנו מול הבנקים סייעה ללקוחותינו לקבל משכנתאות גדולות יותר ובתנאים טובים יותר. אם תרצו - נקשר בינכם לבין יועצים מומחים בתחום המשכנתאות מהמובילים בתחומם שיוכלו לבצע עבורכם את סקר השוק ויעזרו לכם לקבל את המשכנתא המתאימה ביותר לצרכיכם.

  • במידת הצורך נערוך איתכם סיור מקדים להכרת העיר כפר סבא ומאפייני השכונות בה כדי שתוכלו להתמקד באזורים המעניינים אתכם.

  • נאתר עבורכם רק את הדירות או הבתים למכירה המתאימים עבורכם ונציג אותם בפניכם בזמן המתאים והנוח לכם, תוך הדגשת היתרונות וגם נקודות התורפה של כל אחד מהם - כדי לתת לכם מידע מקיף ושלם אודות הנכסים ולאפשר לכם קבלת החלטה בתנאים הטובים ביותר עבורכם.

  • רוצים לתכנן מחדש את הבית ולעצבו? נשמח להפנותכם למעצבי פנים מן השורה הראשונה באזור כדי שיתנו לכם רעיונות ואם תרצו יכינו עבורכם תכניות לנכס המועדף עליכם.

  • רוצים להעריך עלויות שיפוץ? נקשר אתכם לקבלנים עליהם אנו סומכים כדי שיעריכו עבורכם את עלויות השיפוץ שאתם מתכננים לנכס. אנו מתחייבים שאיננו מקבלים מהם כל תגמול כספי - בניגוד למקובל בשוק. את התגמול הכספי הזה אנו מבקשים מהקבלנים להעביר אליכם ולתת לכם מחירים אטרקטיביים.

  • אנו ננהל עבורכם משא ומתן בדרך שתשרת אתכם ואת צרכיכם כדי להביא לסגירת העיסקה הטובה ביותר לשביעות רצונכם המלאה בכל ההיבטים (מחיר, תנאי תשלום, מועד פינוי ועוד...).

  • יעוץ משפטי הוא חלק מהתהליך השלם. אנו שמחים להיות בקשר עם עורכי דין מצוינים העוסקים בתחום הנדל"ן באופן קבוע ויוכלו לבצע עבורכם את כל הבדיקות המשפטיות הנדרשות כחלק מתהליך הקניה והכנת ההסכם לרכישת הנכס.

  • נמשיך ללוותכם גם לאחר  שתחתמו על ההסכם לרכישת הנכס בכל הקשור לעסקה.

אנו מתחייבים לפעול עבורכם ביעילות, מקצועיות ובשקיפות מלאה כדי לקדם את המטרה שלכם:

קניית הדירה או הבית המתאימים ביותר עבורכם במהירות וביעילות ובתנאים המתאימים לכם.

 

אנו ברענן שיווק נדל"ן נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 09-7671010 או במייל Office@RRE.co.il