09-7671010
דירות למכירה בכפר סבא, בתים למכירה בכפר סבא
מכירה/השכרה
יישוב
אזור / שכונה
בית ספר (בכפר סבא)
סוג הנכס
סוג הנכס
מחיר
מספר חדרים
קומה
מספר נכס
מעלית
חניה
מ. שמש
גישה לנכים
שם הסוכן
חיפוש חופשי
search
צור קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
ליצירת קשר בווטסאפ – סרוק את הברקוד
 
 

שירותים נוספים

אנו מאמינים שמגיע לך, הלקוח, שירות מקיף וכולל כחלק מהליווי הצמוד שאנו מעניקים לך. נשמח להעמיד לרשותך את היועצים ואנשי המקצוע עימם אנו בקשר. כל אנשי המקצוע נבדקו על ידנו.
פענוח תצלומי אוויר

בין השירותים הניתנים על ידי חברתנו ללקוחותינו נכלל גם שירות ייעודי של פענוח תצלומי אוויר.

שירות זה מיועד לאפשר לבעלי עניין בשטח קרקע או בנכס לבדוק בצורה מקצועית שאכן הנכס נקי מחריגות בניה ובאמצעותו ניתן לבחון התפתחויות בשטח ולשחזר במדויק את המצב בשטח לאורך השנים, בהתאם לתקופה הנדרשת וכן - לאתר חריגות בניה במידה וישנן.

זהו כלי עזר שימושי וחשוב לבעלי נכסים, לרוכשי נכסים ולבעלי מקצוע העוסקים בתחום שימושי הקרקע והנדל"ן (עורכי דין, שמאים וכדומה.זהו כלי המשמש ליישוב סכסוכים בנושאי קרקע (גבולות בין מגרשים, איתור בניה לא חוקית בשטח, פלישה לשטח פרטי, חריגות בניה וכדומה).

שירותי בדק בית לנכסים

נכס שאנחנו קונים מהווה עבור רובנו "קופסא שחורה". עם זאת, קניית דירה או בית - זו ההשקעה הגדולה ביותר שלנו ובה מושקע עיקר כספנו.

את ההשקעה הגדולה ביותר בחיינו - ברכישת הבית שלנו - חובה לעשות בשיקול דעת ובנינוחות - וחשוב לקבל את מלוא המידע אודות הנכס.

אז - לכל מי שאינו בעל מקצוע בתחום הבניה - מומלץ להעזר בשירותי מומחים לביצוע בדק בית לבדיקת הנכס - כדי שלא נהיה מופתעים או מאוכזבים, חלילה.
עורכי דין

יעוץ משפטי הנו חלק בלתי נפרד מתהליך הרכישה. חשוב להעזר בשרותי עורך דין מקצועי ומיומן בתחום הנדל"ן שיוכל להבטיח את ההגנה המשפטית הטובה ביותר עבורך.

אנו ברענן שיווק נדל"ן נמצאים בקשר עם עורכי דין המתמחים בעסקאות נדל"ן ומקרקעין בכפר סבא. נשמח להפנותכם לאחד מהם

שמאות

הערכת שמאי חשובה לעתים כדי לבדוק מצבו התכנוני של הנכס שאתם רוצים לקנות ועל מנת לאמת את הערכת השווי וגם כאשר מתכננים להוציא דירה או בית למכירה ורוצים לוודא שאין חריגות בנייה.

אנו בקשר עם שמאים טובים שיסייעו לכם לקבל את כל המידע החיוני עבורכם.

יועצי משכנתאות

יעוץ על ידי מומחים מן השורה הראשונה בתחום המשכנתאות עימם אנו עובדים יאפשר לך, הלקוח המועדף שלנו, לקבל משכנתא בתנאים מועדפים המתאמת ליכולותיך ולצרכיך.

בנקים למשכנתאות
זקוק למשכנתא? נקשר אותך לבנקים המובילים בתחום המשכנתאות כך שתוכל להנות מיחס מועדף ולקבל משכנתא המתאימה לצרכיך בתנאים הטובים ביותר
קבלני שיפוץ

שיפוץ - מילה מפחידה? לא בהכרח. רוצים להעריך עלויות שיפוץ ואף לקבל רעיונות מקוריים לחסכון בתקציב? נשמח להפנותכם לקבלני שיפוצים עמם אנו בקשר שיתנו לכם חוות דעת ראשונית ללא תשלום ויבצעו עבורכם את עבודת השיפוץ על הצד הטוב ביותר

אדריכלות, תכנון ועיצוב פנים

רוצים לתכנן מחדש את הבית ולעצבו? נשמח להפנותכם לאדריכלים ומעצבי פנים מן השורה הראשונה באזור כדי שיתנו לכם רעיונות ויכינו עבורכם תכניות שיעזרו לכם להגשים את חלומותיכם בנכס המועדף עליכם

הום סטייג'ינג - הכנת הבית למכירה
רושם ראשוני של קונה פוטנציאלי המגיע לדירה למכירה נוצר בשניות הראשונות לכניסתו לבית. בקלות רבה ניתן להשביח את הנכס ואת התמורה שתקבלו עבור הבית למכירה שלכם.